Mūsų paslaugos

Mes suprantame, kaip versle svarbu tūrėti patikimą partnerį. Todėl kiekvienam savo partneriui bei klientui esame įsipareigoję skirti ypatingą dėmesį, suteikti visą reikiamą informaciją bei pagalbą sprendžiant iškilusius įššūkius.

Kava / arbata didmeninė prekyba

Jei manote, kad Jūsų klientai nusipelnė atrasti tikrąjį aukščiausios klasės itališko “Espresso” ar “Cappuccino” skonį, mes esame pasirengę paruošti individualų pasiūlymą, geriausiai atitinkantį Jūsų verslo poreikius, atvykti pas Jus į svečius Filicori Zecchini kavos degustacijai ir prie aromatingo puodelio plačiau pasikalbėti apie bendradarbiavimo galimybes.

Kavos ir įrangos tiekimas HoReCa sektoriui

Turite jaukią kavinę, prašmatnų restoraną ar pašėlusį barą, mes visada turime puikų išskirtinės Filicori Zecchini kavos pasiūlymą Jums! Viskas veikia paprastai: sėdam, pasišnekam, padegustuojam, išsirenkam labiausiai patinkančią kavą, poreikius atitinkantį kavos aparatą bei pupelių malūnėlį ir startuojam!

Kava / arbata įmonėms ir įstaigoms

Filicori Zecchini pasirūpino kavos mylėtojais ne tik maloniai laiką leidžiančiais kavinėse ar namuose, bet ir darbo vietose besidarbuojančiais savo srities profesionalais. Išdidžiai pristatome tik įmonėms ir įstaigoms skirtus Filicori Zecchini Attimo di Pausa kavos pupelių mišinius. Priedu pasirūpinsime profesionaliu kavos aparatu, tam, kad jūsų ofise visada kvepėtų aukščiausios kokybės itališka kava

Kava / arbata mažmeninė prekyba

Mūsų nuomone kiekvienas žmogus turi teisę į puodelį aromatingos kavos ar arbatos, todėl stengiamės iš visų jėgų, kad kuo greičiau Lietuvoje atsirastų pirmieji specializuoti Filicori Zecchini kavos bei arbatos namai. Čia Jūs būsite laukiame ne tik išbandyti bei pasimėgauti klasikine itališka kava bet ir parsinešti šios emocijos į namus