Filicori Zecchini arbata

TŪKSTANTMEČIŲ ARBATOS KULTŪRA JUMS IŠ GERIAUSIŲ PLANETOS PLANTACIJŲ

Arbatos kultūra turi tūkstantmetę istoriją, kurią sudaro kvapai, ritualai ir skoniai. Mes pasirinkome jums pasiūlyti istoriją, tradicijas ir geriausias arbatos lapų rūšis, pagardintas vaisiais, gėlėmis bei žolelėmis.

Filicori Zecchini arbata

Rinkdamiesi arbatas, Filicori Zecchini ieškojo geriausių plantacijų iš viso pasaulio, daugiausia dėmesio skirdami smulkiesiems gamintojams, kurie įsikūrę toli atokiausiuose pasaulio taškuose.

Jūsų malonumui surinktos geriausios arbatos rūšys iš pagrindinių augintojų šalių: Kinijos, Japonijos, Taivano, Korėjos, Šri Lankos ir Indijos. Atrinktos arbatžolės supakuotos į prabangias šilkines piramides. Visa tai, kad galėtumėte mėgautis šia aristokratiška arbata.

Camomile & Honey

Camomile & Honey – paguodžiantis ramunėlių glostymas ir natūralus medaus saldumas. Tai ideali arabata troškulio numalšinimui, turinti šildantį ir raminamąjį poveikį.

Sudėtis: ramunėlės, medus

Pakuotė: 20 arba 50 arbatžolių piramidžių

Green Mint

Green Mint – kiniškos žaliosios arbatos mišinys su pasirinktais natūraliais džiovintais pipirmėčių lapeliais. Švelni ir gaivi arbata, praturtinta paslaptingais Artimųjų Rytų kvapais.

Sudėtis: Kinijos žalioji arbata, mėtų lapeliai

Pakuotė: 20 arba 50 arbatžolių piramidžių

Earl Grey Blue

Earl Grey Blue – švelnus geriausios Ceilono juodosios arbatos su rugiagėlių žiedais mišinys, švelniai kvepiantis bergamočių aliejumi.

Sudėtis: juodoji arbata, bergamočių aliejus, rugiagėlių žiedlapiai

Pakuotė: 20 arba 50 arbatžolių piramidžių

Dark Red Rooibos

Dark Red Rooibos – karštas Pietų Afrikos vėjas saldžioje ir gaivioje arbatoje. Apelsinų ir hibisko žiedų rūgštų skonį puikiai subalansuoja natūralus Rooibos arbatos saldumas.

Sudėtis: 100% Rooibos (Aspalathus Linearis)

Pakuotė: 20 arba 50 arbatžolių piramidžių

English Breakfast

Pure Breakfast – intensyvus, elegantiškas, klasikinis britų tradicijos skonis. Nepaprasta stipraus kūno ir aštraus, šiek tiek tanino skonio juodoji arbata, skirta mėgautis tradicija pusryčiu bei popietės metu.

Sudėtis: 100% atrinkta gryna Ceilono arbata

Pakuotė: 20 arba 50 arbatžolių piramidžių

Fall Infusion

Fall Infusion – saldus obuolio ir cinamono apkabinimas ir klasikinis nesenstančios pasakos skonis. Subalansuotas, ir turtingas vaisių įkvėpimas sukuria atgaivinančią ir nuotaiką gerinančią arbata.

Sudėtis: kinrožės, obuolių gabaliukai, apelsino žievelės, cinamonas

Pakuotė: 20 arba 50 arbatžolių piramidžių

Winter Infusion

Winter Infusion – jausmingas saldžių priemaišų skonis ir magiškas žiemos nakties kvapas. Sodraus skonio vaisinė arbata su unikaliu džiovintų vaisių, žolelių ir kvapų aromatu.

Sudėtis: kinrožės, erškėtuogės, apelsinas, cinamonas, avietės

Pakuotė: 20 arba 50 arbatžolių piramidžių

Spring Infusion

Spring Infusion – žalioji arbata, lauko gėlės, obuolys ir jazminai – tai tikroji pavasario esencija. Puikus sezoninių gėlių, vaisių ir žaliosios arbatos mišinys, kuriame gausu antioksidantų.

Sudėtis: žalioji arbata, citrinžolė, abuoliai, apelsino žievelės, erškėtuogės, jazminaičiai, kilnioji blezdingūnė, serentis, citrinos rūgštis

Pakuotė: 20 arba 50 arbatžolių piramidžių

Summer Infusion

Summer Infusion – gaivaus ir aksominio skonio arbata. Aromate vyrauja braškių ir persikų saldumas bei nedidelė obuolių ir abrikosų rūgštelė praturtina gėlių natomis: tauriosios medetkos ir hibiscus žiedlapiai, praturtinti pikantiškais dygminų niuansais. Nepaprasto skonio arbata, skirta skanauti karštomis vasaros popietėmis su (arba be) ledukais.

Sudėtis: kinrožės, erškėtuogės, braškės, avietės, obuoliai, abrikosai, persikai, serentis, dažynis dygminas

Pakuotė: 20 arba 50 arbatžolių piramidžių

Lemon & Lime

Lemon & Lime – kai egzotiškas žaliosios arbatos gaivumas susitinka su Viduržemio jūros regiono citrinų kvapu. Puikiai tinka saldžiam, atpalaiduojančiam poilsiui karštą pavasario ar vasaros popietę.

Pakuotė: 50 arbatžolių piramidžių

Apsilankykite mūsų e-parduotuvėje