La Spaziale profesionalūs espresso aparatai

La Spaziale tai italų tradicinių espresso kavos aparatų gamintojas, veiklą vystantis nuo 1969 metų. Įmonę įkūrė žmonės, kurie patirties espresso kavos aparatuose atsinešė jau nuo 1947 metų, taip pradėdami kurti kokybe ir inovacijomis paremtus produktus.

La Spaziale stiprybė – unikali ir patentuota šilumos mainų sistema, naudojanti garus, o ne vandens cirkuliaciją, kuri visada užtikrina vienodą temperatūrą puodelyje, žymiai sumažina kalkių nuosėdas ir nepaprastai taupo energiją. Vidutinės ir TOP serijos modeliai aprūpinti elektroniniu temperatūros zondu, leidžiančiu labai tiksliai valdyti temperatūrą. Įvairiuose modeliuose gali būti montuojama daug papildomų priedų, todėl klientas gali juos pritaikyti.

La Spaziale S1 Dream-T

La Spaziale S1 Dream-T – itin kompaktiškas, modernus, automatinis, vienos virimo grupės espresso kavos aparatas, kuris puikiai ras savo vietą nedideliame bare ar jūsų namuose. Integruota 3L vandens talpykla, patogus ir lengvas valdymas suteiks Jums tapti profesionaliu barista bet kur ir bet kada.

Versijos: 1 grupės

PDF brošiūra

La Spaziale S5

La Spaziale S5 – bazinis, paprastos konstrukcijos ir patvarumu pasižymintis pusiau arba visiškai automatinis profesionalus espresso kavos aparatas su patentuota šilumos mainų sistema. Taip pat galima Compact versija su dviejomis virimo grupėmis mažoms kavinukėms ar barams.

Versijos: 2, 3, 4 grupių

PDF brošiūra

La Spaziale S8, S9 DSP

La Spaziale S8, S9 DSP – bene populiariausias pusiau arba visiškai automatinis profesionalus espresso kavos aparatas su patentuota šilumos mainų sistema ir eko režimu. Taip pat galima Compact versija su dviejomis virimo grupėmis mažoms kavinukėms ar barams.

Versijos: 2, 3, 4 grupių

PDF brošiūra

La Spaziale S40

Pažangus ir elegantikšas S40 įkūnija aukščiausios klasės La Spaziale produktą. Didelis LCD ekranas, programuojami valdymo ciklai, asmeninės kortelės prieiga, efektyvus energijos valdymas užtikrina patogų darbą ir ilgaamžį tarnavimą.

Versijos: 2, 3, 4 grupių

PDF brošiūra

La Spaziale S50

S50 – kompanijos flagmanas, sukurtas aukščiausius reikalavimus keliantiems klientams. Didelis TFT 7″ centrinis ekranas su papildomais ekranais virimo grupėms bei LED apšvietimas suteikia didingą įspūdį. Pilnai programuojamas, energiją taupantis ir pilnas novatoriškų funkcijų espresso aparatas neabejotinai taps jūsų baro akcentu.

Versijos: 2, 3, 4 grupių

PDF brošiūra

Dėl detalesnės informacijos apie La Spaziale espresso aparatus prašome kreiptis nurodytais kontaktais kontaktų skiltyje arba užpildę užklausos formą.