Kava įmonėms bei įstaigoms (Vending)

Premium klasės Filicori Zecchini kavos linija, skirta įvairioms įmonėms bei įstaigoms

Filicori Zecchini Attimo Di Pausa Classico 1000g

Stipraus ir užtikrinto charakterio kavos mišinys pasižymi ilgalaikiu poskoniu. Skrudintų pupelių kvapas ir tiršta tekstūra suteiks nepakartojamas emocijas mėgaujantis ATTIMO DI PAUSA – CLASSICO kavos puodeliu. Šios „CLASSICO“ kavos rezultatas yra dviejų rafinuotų ir atskirai skrudintų „Single origin“ kavos pupelių derinys.

Sudėtis: Arabica, Robusta

Kilmės šalis: Brazilija, Indija

Forma: kavos pupelės

Filicori Zecchini Attimo Di Pausa Arabica 1000g

Natūralaus skonio gryna arabika su šiek tiek aštresniu skonio tonu. Šis mišinys pasižymi stipriu pieniško šokolado, vanilės ir skrudintų lazdyno riešutų kvapu. Švelni tekstūra, minkštas ir saldus skonis, mažas rūgštingumas užtikrins malonumą su kiekvienu ATTIMO DI PAUSA – ARABICA kavos gurkšniu.

Sudėtis: Arabica

Kilmės šalis: Brazilija

Forma: kavos pupelės

Filicori Zecchini Attimo Di Pausa Biologico 1000g

Ši kava yra ne tik gera, bet ir atsakinga: mums rūpi aplinka ir darbuotojai. Tvirto ir intensyvaus charakterio ATTIMO DI PAUSA – BIOLOGICO kava, išlaikanti ilgalaikį poskonį, pasižymi puikiu tankiu, tiršta ir patvaria tekstūra. Gera žinoti, kad kiekvienas galime prisidėti prie atsakingo vartojimo, todėl mėgaukitės ne tik kokybiška, bet ir tvarumą puoselėjančia kava kiekvieną dieną.

Sudėtis: Arabica, Robusta

Kilmės šalis: Brazilija, Indija

Forma: kavos pupelės