Kava HoReCa sektoriui

Aukščiausios klasės, certifikuota Filicori Zecchini kava kavinėms, barams, restoranams

Filicori Zecchini Kave 1000g

„Kave” tai intensyvus ir užsitęsęs aromatas. Puikiai subalansuotas, aukščiausios kokybės pupelių mišinys, pasižymintis turtingu pieniško šokolado ir lazdyno riešutų poskoniu. “Klampi” ir tamsi kava; viena populiariausių tarp mūsų labiausiai struktūrizuotų mišinių. Aromatas suteikia pieniško šokolado ir skrudintų lazdyno riešutų natų. Šis sodrus skonis yra ypač saldus ir gerai dera su mažu aštrumu. Poskonis išlieka, tarsi minkštas kreminis pieno suvenyras.

Sudėtis: Arabica, Robusta

Kilmės šalis: Brazilija, Indija, Gvatemala

Forma: kavos pupelės

Filicori Zecchini Delicato 1000g

„Delicato” tai subtilus, sudėtingas aromatas pasižymi tamsaus šokolado natomis, vanilės užuominomis ir skrudintų grūdų prisilietimu. Vidutiniškai skrudinant išsaugomi natūralūs skoniai ir geras “kūnas” (body), pastovus “apvalumas” (roundness). Aukščiausią jo delikatumą užbaigia maloni rūgštelė. Puikiai tinka saldžiai dienos pradžiai.

Sudėtis: Arabica, Robusta

Kilmės šalis: Brazilija, Indija, Gvatemala

Forma: kavos pupelės, malta kava, kavos kapsulės

Filicori Zecchini Forte 1000g

„Forte“ yra ryžtingo ir sudėtingo charakterio mišinys. Kava, kupina intensyvumo ir aromato, labai sodraus, “apvalaus” (roundness) ir subalansuoto skonio, su aiškiai juntamu kartumo lygiu ir vidutiniškai mažu rūgštingumu. Ji turi sodrų aromatą, kuriam būdingos skrudintų grūdų natos ir švelnus, subalansuotas poskonis. Puikus aukščiausios kokybės espreso mišinys, skirtas stiprios kavos mėgėjams, pilniems galingų emocijų.

Sudėtis: Arabica, Robusta

Kilmės šalis: Brazilija, Indija, Gvatemala

Forma: kavos pupelės, malta kava, kavos kapsulės

Filicori Zecchini Espresso Blend 1000g

Šiek tiek lengvesnis skrudinimas pagerina šio indiškų ir braziliškų pupelių mišinio „kūną“ (body). Jis turi unikalią sudėtį ir intensyvų aromatą. Šios kavos ekstraktas žada subalansuotą skonį ir tirštą, ilgai išsilaikantį kremą, tuo pačiu sustiprindamas sodrų, švelnų bei puikiai suapvalintą (rounded) kavos charakterį.

Sudėtis: Arabica, Robusta

Kilmės šalis: Indija, Brazilija

Forma: kavos pupelės

Filicori Zecchini 100% Arabica 1000g

“100 Percento Arabica” yra pirmasis Filicori Zecchini grynos arabikos maišinys. Pavadinime esantis 100 yra nuoroda į du dalykus – procentinę „Arabica“ ir 100 metų įmonės gyvavimo sukaktį. Kiekviena iš naudojamos kavos rūšių skrudinama atskirai ir skirtingu skrudinimo lygiu, kad suteiktų modernesnį skonį mišiniui, išlaikant puikų kreminumo lygį. Ši kompleksinė kava pasižymi subtiliomis karamelės natomis. Mišinys yra vidutiniškai subalansuotas. Aromatas intensyvus, o “kūnas” (body) tvirtas ir gerai “suapvalintas”(rounded). Stipri, labai aromatinga ir kvapni kava.

Sudėtis: Arabica

Kilmės šalis: Brazilija, Meksika, Gvatemala

Forma: kavos pupelės, kavos kapsulės

Filicori Zecchini Arcadia 1000g

„Arcadia” tai subalansuota harmonija tarp Brazilijos arabikos skonio, puikių Indijos Robusta veislių natų ir geriausių Meksikos pupelių. Kava turi tankią lazdyno riešutų spalvos tekstūrą ir lengvą skrudintą aromatą su vanilės natomis. Subalansuotas “kūnas” (body) su puikiu “apvalumu” (roundness). Vaisių rūgščios natos ir džiovintų vaisių tonai. Rūgštingumo natos vyrauja prieš karčias natas. Puikus skonio išlaikymas su puikiu kremo sluoksniu. Šio mišinio pavadinimas buvo pasirinktas atsižvelgiant į graikų Arkadiją regioną, kuriame, pagal literatūros tradiciją, žmogus gyveno laimingai paprastume ir visiškoje harmonijoje su gamta. Nostalgiškai primena apie intymų žmogaus santykį su gamta, nepaisant visų patogumų ir civilizuoto bei urbanizuoto gyvenimo privilegijų.

Sudėtis: Arabica, Robusta

Kilmės šalis: Brazilija, Indija, Guetamala

Forma: kavos pupelės, kavos kapsulės